Birçok farklı çit sistemleri bulunuyor. Kafes tel sistemleri de bunlardan birisidir. Kafes tel sistemleri genellikle sınırları belirlemek için kullanılsa da spor müsabakalarının yapıldığı alanların çevrilmesi de kafes tel sistemleri ile gerçekleştiriliyor.

Birçok sektörde farklı amaçlar için kullanılan kafes tel sistemleri özellikle sanayi, madencilik, ceza evleri, spor sahaları gibi iş kollarında geçici ve kalıcı amaçlar için kullanılıyor. Binaların korunması havalandırma sistemlerinin gerçekleştirilmesi gibi nedenlerle de kafes tel sistemleri kullanılıyor.

Kafes tel sistemlerinin değişik özellikleri bulunuyor. Kafes gözlerinin büyüklükleri, PVC, Galvaniz malzemelerinin üretimde kullanılması, uzunluk ve yükseklik detaylarının gerçekleştirilmesi ile farklı kafes tel sistemleri üretilerek müşterilere ulaştırılıyor.

Kafes Tel Örgü

Kafes tel sistemleri geçici muhafaza amacı ile değişik renklerde kullanılıyor. Tel çapı, göz aralığının büyüklüğü, kafes tel sistemlerinin uzunluğu gibi unsurlar kafes tel örgü sistemlerini oluşturuyor. Piyasada tercih edilen iki türlü kafes tel örgü sistemi var: PVC kaplama kafes tel örgü sistemi ve Sıcak daldırma galvaniz dökümlü kafes tel örgü sistemi.

Kafes tel örgü sistemleri özellikleri itibari ile mobil halde kullanılabiliyor. Farklı yerlerde kullanılabilen kafes tel örgü sistemleri istendiğinde başka bir yere taşınabiliyor. Yere sabitlenmeyen çeşitleri istenilen yerlere taşınarak geçici koruma işlevini yerine getiriyor.

Kafes Tel Çeşitleri

Kafes tel çeşitleri kullanım amacına göre farklı isimlendirilebiliyor. Özellikle hayvan barınaklarında rastladığımız kafes tel ürünleri ile vahşi hayvanların izole edilmesi mümkün oluyor. Özellikle kedi köpek türleri ve tavuk gibi kanatlı hayvanların izolesi ve barınması için kafes tel çeşitleri tercih ediliyor.

Evde köpek besleyenler de kafes tel türlerini tercih ediyor. Ev tipi köpek kafes tel ürünleri farklı ebatlarda müşterilere sunuluyor. Hayvan barınaklarında da kullanılan bu ürün bahçelerde ya da ev içerisinde yaz şartlarında hayvanların muhafazasını sağlıyor. Köpekler için oyun alanı olabildiği gibi köpeklerin yaşam yeri de kafes tel sistemleri ile sağlanabiliyor.

Köpek Kafes Teli

Köpek kafes çiti olarak da isimlendirilen köpek kafes teli birçok hayvan sever tarafından tercih ediliyor. Taşınabilir olması nedeni ile köpeklerin bir yerden başka yere nakledilmesinde de tercihen bu ürünler kullanılıyor. Katlanabilir olan türleri kullanılmadığı durumlarda az yer kaplayarak yerden tasarruf sağlıyor. Genellikle metal olanları tercih edilse de değişik malzemeden de kafes teli üretiliyor.

Köpek kafes teli kafes tel sistemleri arasında hayvan barınağı olarak kullanılan popüler bir üründür. Özellikle köpeklerin oyun alanı olarak kullanılan türleri birçok müşteri tarafından ilgi görüyor. Bir çeşit kafes tel sistemleri üyesi olan köpek kafes teli genişlik ve boyut olarak farklı müşterilere göre dizayn ediliyor. Geniş olanlar köpekler için ideal bir oyun alanı oluyor.

Köpek Kafesi Tel Panel

Tel paneller farklı çeşitleri ile çok amaçlı kullanım sağlıyorlar. Köpek kafesi tel panel çeşitleri hayvanat bahçelerinde kurt köpek türü hayvanların birbirinden ayrılması için pratik olduğu için köpek kafesi tel panel çeşitleri kullanılıyor. Bakım zahmeti olmadığından ve yaz şartlarında ideal bir ürün olduğundan çoğu yerde müşteriler tarafından talep görüyor. Bu ürünlerde renk alternatifleri mevcuttur. Kolay taşınabilir olması ve hafif malzemeden üretiliyor olması nedeni ile köpek kafesi tel panel ürünleri kullanım kolaylığı sağlıyor.

Firmamız farklı amaçlar için kullanılabilen kafes tel sistemleri tasarlayıp tedarik ediyor. Müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda farklı ebatlarda ve farklı renklerde kafes tel sistemleri satışı yapılıyor. Montaj gerektirmeyen, kolay kullanıma sahip bu ürünler ile evcil hayvanlarınıza güzel bir barınak inşa edebilirsiniz. Yine evcil hayvanlarınızı bir yerden başka yere taşımak için bu ürünleri kullanabilirsiniz. Firmamız farklı modeller altında değişik kafes sistemleri satışı yapmaktadır.