Köpeklerin yaşam alanları insanlardan ayrıdır. Bazı evlerde köpek ve kedilerin ev içinde dolaştığı görülse de ev içinde olsa dahi köpeklerin kendilerine özel alanları ve yaşam yerleri de bulunuyor. Köpek kulübe ve kafesler köpeklerin özel alanlarının sınırlarını çizmek için üretilen ürünlerdendir.  Aynı zamanda köpekler için oyun alanı tasarlamak ve bu oyun alanının sınırlarını belirlemek için de bu kulübe ve kafesler tercih ediliyor.

Köpek kulübe ve kafesler köpekler ve ev hayvanları için barınma alanı olmasının yanı sıra gerek taşıma aşamasında gerekse de güvenlik amaçları için kullanılıyor. Köpek kafesleri genellikle metal malzemelerden üretilmekle birlikte köpek kulübeleri daha çok köpeklerin yattığı, yemeklerini yediği ve ahşap gibi malzemelerden üretilen ürünler olarak göze çarpıyor.

Panel Çit Köpek Kafesi

Köpek kafeslerinin de farklı türleri vardır. Kış mevsimi için elverişli olmamakla birlikte yaz mevsimin ağırlıklı olduğu bölgelerde, açık alanlarda, bağda ve bahçede panel çit köpek kafesi tercih ediliyor. Panel çit köpek kafesi genel itibari ile bir tür panel çit ürünüdür. Panel çitlerde kullanılan malzemenin aynısı panel çit köpek kulübe ve kafes ürünlerinde de kullanılmakta olup, tek farkı çatı ve kapıdan oluşmaktadır.

Köpek Kulübe ve kafesler arasında maliyet olarak müşteriye en cazip gelen ürünlerden birisi olan panel çit köpek kafesi farklı renk ve modelleri ile hayvan severlerin ilgisini çekmektedir. Havalandırma sorunu olmayan, taşıması kolay bu ürünler birçok satıcı tarafından en çok satılan ürünler arasındadır.

Panel Çit Köpek Kafesi Fiyatları

Taşınabilir olması, sağlam olması ve aynı zamanda ekonomik olması gibi nedenlerle tercih edilen panel çit köpek kafesleri farklı üreticilerde farklı fiyatlara satılmaktadır. Fiyatlandırma aşamasında panel çit köpek kafesi fiyatları ürün özellikleri, ürün ebatları gibi değişkenlere bağlı olarak farklılık göstermektedir.

Kulübelerin alanları panel çit köpek kafeslerine nazaran daha azdır. Bu nedenle de köpekler için hem bir yaşam alanı hem de oyun alanı olarak düşünülmektedir. Bu nedenle de kulübe yerine bu ürünler daha çok tercih edilmektedir. Fiyat açısından da müşterilerin daha çok tercih ettikleri bir üründür.

Panel Çit Köpek Kulübesi

Köpek kafesinden farklı olarak köpek kulübeleri de yine barınma ve yaşam alanı olarak köpekler için kullanılan bir üründür. Genel itibari ile ahşap ile yapılanları bulunmakla birlikte PVC ve diğer malzemelerden üretilebilmektedir. Kafes tipi köpek kulübelerinden farklı olarak daha korunaklı bir yapıya sahip olan panel çit köpek kulübesi aynı zamanda kulübenin devamındaki panel çit sistemi ile bahçe görünümü sunmaktadır.

İki kısımdan oluşan panel çit köpek kulübesi hem barınma hem de oyun ve sosyalleşme alanı ihtiyacını gidermektedir. Panel çit köpek kulübesi köpek kulübe kafesler arasında kullanışlılık açısından en iyi seçenektir.

Köpek Panel Çit

Köpek panel çit uygulamaları yoğunlukla bağ ve bahçe gibi kısımlarda kullanılmakla birlikte apartman bahçelerinde de sıklıkla rastlanmaktadır. Köpek panel çit sistemleri hayvanların yaşam alanlarının iyileştirilmesi için de oldukça gereklidir. Bu nedenle hayvan sahipleri köpek panel çit sistemlerini tercih etmektedir. Köpek panel çit sistemleri aynı zamanda hayvanat bahçelerinde ve hayvan barınaklarında kullanılmaktadır.

Firmamız kurumsal ve özel köpek kulübe kafesler konusunda müşterilerine kaliteli bir hizmet vermektedir. Değişik ebat ve tasarımlarda köpek kulübe ve kafesleri uygun fiyatlarla müşterilerimize sunulmaktadır. İstenilen malzemelerden imal edilip satışa sunulan kulübe ve köpek kafesi ürünlerimiz köpeklerinizin barınma ve sosyalleşme ihtiyacını gidermektedir. Müşteri memnuniyetini esas alan firmamız, farklı ürün ve markalarla köpek kulübe satışı hizmet sunmaktadır.