Genellikle iş yerlerinde izinsiz girişlerin engellenmesi, tehlikeli kısımların diğer alanlardan ayrılarak bu kısımlara giriş çıkışların kontrol altında tutulması gibi nedenlerle özel alan depo uygulamaları geliştirilmektedir. Bir tür çit sistemi olan bu uygulamalar sayesinde tehlikeli alanların sınırları belirlenir ve insanların bu tür yerlere girişi engellenir.

Trafo, santraller gibi insanların ulaşmaması gereken yerlerin, insanların giriş çıkışının risk oluşturacağı yerlerin izole edilmesi için ideal bir ürün olan özel alan depo uygulamaları aynı zamanda havalandırma kısıtlamalarını ortadan kaldırdığından izole kısmın havalı kalmasını sağlamaktadır. Bazı işletmelerde jeneratör ya da türbin gibi makinelerin de insanların erişiminden uzak olması gerekir. Bu tür yerlerde de özel alan depo sistemleri kullanılıyor.

Panel Çit Teli

Özel alan depo kısımlarında kullanılan malzeme esasında panel çit teli sistemlerinin bir benzeridir. Panel çit teli sistemlerinin geliştirilmiş hali olan özel alan depo sistemleri panel çit sistemlerinden çeşitli farklılıklar taşınır. Örneğin bir kapıya sahip olmasının yanı sıra gerektiğinde yukarı doğru da uzatılabilir.

Panel çit sistemleri özel alan depo uygulamalarının aksine bina dışında yoğunlukla kullanılsa da esasen bina içinde bir yerlerin izole edilmesinde de özel alan depolar gibi tercih ediliyor. Zaten özel alan depo dediğimiz şey de bazı farklılıklar ile panel çit sistemlerinin devamı niteliğindedir. Panel çit teli her yerde kullanılırken özel alan depo sistemleri çoğunlukla özel alanların dış etkenlerden muhafaza edilmesinde çoğunlukla bina içerisinde tercih ediliyor.

Panel Çit Kapı

Panel çit telleri yekpare ürünler değildir. Bazı kısımların açık kalması ve insanların kapı sistemlerini kullanarak geçiş yapması için panel çit kapı ürünleri tercih ediliyor. Panel çit sistemlerinde kullanılan malzemeden yapılan bu kapı ve giriş kısımları esasen panel çit sistemlerinin devamı olsa da açılır ve kapanır özellikte olduğu için biraz farklılaşmaktadır. Uzun mesafeler boyunca çekilmiş panel çit sistemlerinde çeşitli noktalarda geçiş imkanı sunmak için panel çit kapı tercih ediliyor.

Panel çit kapı ürünleri bina içerisinde kullanılan özel alan depo kısımlarının korunmasında ve bu kısımlara yetkisiz giriş çıkışları engellemek için de tercih ediliyor. Kalorifer dairesi, doğalgaz kazanı, jeneratör gibi çeşitli makinaların yetkisiz erişimden korunması aynı zamanda gerekli havalandırmanın yapılması ve maliyet unsurlarının geçerli olması nedeni panel çit kapı sistemleri özel alan depo gibi kısımlarda da kullanılıyor.

Her şeyden önce bu sistemler yetkisiz erişimi engelliyor. Aynı zamanda özel alanları bir duvar ile çevirmek yerine daha az maliyet ile uygulanabiliyorlar. Örülen bir duvarı başka bir yere taşımak mümkün olmasa da özel alan depo uygulamalarını başka yerlerde de kullanabiliyorsunuz. Farklı göz büyüklükleri ile müşterilerin beklentilerine uygun çözümler sunulan bu ürüne kazan dairelerinde ve bina içindeki birçok kısımda rastlayabiliyoruz.

Panel Çit Kapı Fiyatları

Özel alan depo gibi uygulamalarda kapı olarak panel çit kapı modelleri tercih ediliyor. Panel çit kapı fiyatları gerek malzemenin kalitesine gerekse de malzemenin ebatlarına göre değişebiliyor. Güvenlik gerektiren bu ürünlerin kilit sistemleri ile donatılması güvenliğini arttıran bir unsur. Tabii ki ürün çeşitliliğine bağlı olarak panel çit kapı fiyatları değişiyor.

Firmamız özel alan depo uygulamaları ile bina içinde ve dışında yetkisiz erişimi engelleyen sistemler tasarlıyor. Nispeten düşük maliyeti, maliyetine oranla kullanışlı olması, gerektiğinde sökülebilir bir yapıya sahip olması özel alan depo ürünlerimizi ön plana çıkarıyor. Müşterilerin beklentileri doğrultusunda farklı renk ve tasarımlarda, farklı ebatlarda özel alan depo ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.